https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e6/05/1c/24856674_124:0:3765:2048_1920x0_80_0_0_ae388c68ec27bb1ace34285f722e45d4.jpg.webp
TOShKENT, 22 yanv — Sputnik. Sputnik O‘zbekiston matbuot markazida 23-yanvar soat 13:00 da “O‘zbekistonda elektron tijorat: asosiy o‘zgarishlar va rivojlanish istiqbollari” mavzusida navbatdagi matbuot anjumani bo‘lib o‘tadi.O‘zbekiston hukumati elektron tijoratni rivojlantirish to‘g‘risidagi qarorni tasdiqladi. Qarorning kelgusi yillarda elektron tijoratni rivojlantirishga qaratilgan asosiy o‘zgarishlari va maqsadlari qanday?Matbuot anjumanida mazkur hujjat va elektron tijoratni rivojlantirish masalasi ko‘rib chiqiladi.Spikerlar:Tadbirga jurnalistlar taklif etiladi. +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.com ushbu manzillar orqali ro‘yxatdan o‘tish mumkin. Matbuot markazi produseri Alisher Akimbayev.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e6/05/1c/24856674_579:0:3310:2048_1920x0_80_0_0_88b53d0bb48072a73755ee485aaab814.jpg.webpSputnik O‘zbekiston
matbuot-anjuman, o‘zbekiston, elektron savdo
Matbuot anjumanida elektron tijoratni rivojlantirish masalasi ko‘rib chiqiladi.
TOShKENT, 22 yanv — Sputnik. Sputnik O‘zbekiston matbuot markazida 23-yanvar soat 13:00 da “O‘zbekistonda elektron tijorat: asosiy o‘zgarishlar va rivojlanish istiqbollari” mavzusida navbatdagi matbuot anjumani bo‘lib o‘tadi.
O‘zbekiston hukumati elektron tijoratni rivojlantirish to‘g‘risidagi qarorni tasdiqladi. Qarorning kelgusi yillarda elektron tijoratni rivojlantirishga qaratilgan asosiy o‘zgarishlari va maqsadlari qanday?
Matbuot anjumanida mazkur hujjat va elektron tijoratni rivojlantirish masalasi ko‘rib chiqiladi.
O‘zbekiston Istiqbolli loyihalar milliy agentligi Elektron tijoratni rivojlantirish va tartibga solish boshqarmasi boshlig‘i Kamronbek Muhammadiyev;
O‘zbekiston Istiqbolli loyihalar milliy agentligi Elektron tijoratni rivojlantirish va tartibga solish boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari Ahmadjon Jo‘rayev.