https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e8/0a/09/46050488_0:160:3072:1888_1920x0_80_0_0_9e7d6686fa0d0909c3412fd95240fb1f.jpg.webp
TOShKENT, 17 fev — Sputnik. Sputnik O‘zbekiston matbuot markazida 18-fevral soat 14:00 da navbatdagi matbuot anjumani bo‘lib o‘tadi. Matbuot anjumanining bu galgi mavzusi “Toshkent viloyatining turizm salohiyati: yangi loyihalar va rivojlanish istiqbollari”ga bag‘ishlangan.Ishtirokchilar:Mutaxassislar yangi mavsumda Toshkent viloyatida qanday turizm loyihalari rejalashtirilgani haqida ma’lumot berishadi.Tadbirga jurnalistlar taklif etiladi. +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.com ushbu manzillar orqali ro‘yxatdan o‘tish mumkin. Matbuot markazi produseri Alisher Akimbayev.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e8/0a/09/46050488_171:0:2902:2048_1920x0_80_0_0_0c1ebefbef089135a122e3d5b261b965.jpg.webpSputnik O‘zbekiston
sputnik o‘zbekiston matbuot markazi matbuot anjumani toshkent viloyatining turizm salohiyati toshkent viloyati turizm boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari xurshid toshpo‘latov toshkent viloyati turizm boshqarmasining turizm sohasida kadrlar salohiyatini rivojlantirish va ta’lim muassasalari bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi jahongir eshonqulov
14:28 17.02.2025 (yangilandi: 14:44 17.02.2025) Matbuot anjumani “Toshkent viloyatining turizm salohiyati: yangi loyihalar va rivojlanish istiqbollari” mavzusiga bag‘ishlangan.
TOShKENT, 17 fev — Sputnik. Sputnik O‘zbekiston matbuot markazida 18-fevral soat 14:00 da navbatdagi matbuot anjumani bo‘lib o‘tadi.
Matbuot anjumanining bu galgi mavzusi “Toshkent viloyatining turizm salohiyati: yangi loyihalar va rivojlanish istiqbollari”ga bag‘ishlangan.
Toshkent viloyati turizm boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari Xurshid Toshpo‘latov;
Toshkent viloyati turizm boshqarmasining turizm sohasida kadrlar salohiyatini rivojlantirish va ta’lim muassasalari bilan ishlash bo‘yicha bosh mutaxassisi Jahongir Eshonqulov.
Mutaxassislar yangi mavsumda Toshkent viloyatida qanday turizm loyihalari rejalashtirilgani haqida ma’lumot berishadi.