https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e9/02/10/47983992_0:67:1280:787_1920x0_80_0_0_6d31cf98376f7f2c15b9d539eb4ace23.jpg.webp
TOShKENT, 16 fev — Sputnik. Toshkentda bo‘lib o‘tayotgan qilichbozlikning rapira yo‘nalishi bo‘yicha yoshlar o‘rtasidagi Jahon kubogi bosqichida Ulug‘bek Usmonov bronza medaliga sazovor bo‘ldi, deya xabar berdi Milliy olimpiya qo‘mitasi matbuot xizmati.Toshkentda qilichbozlikning rapira yo‘nalishi bo‘yicha yoshlar o‘rtasidagi Jahon kubogi bosqichi o‘tkazilmoqda. Musobaqaning yigitlar o‘rtasidagi bahslari o‘zbeksitonlik sportchilar uchun omadli o‘tdi.Shohsupaning qolgan barcha pog‘onalarini italiyalik qilichbozlar egallashdi. Bugun jamoaviy dasturda g‘olib va sovrindorlar aniqlanadi.Eslatib o‘tamiz, qilichbozlikning rapira yo‘nalishi bo‘yicha yoshlar o‘rtasidagi Jahon kubogi bosqichi 14-fevralda boshlangan. Musobaqada 15 mamlakatdan 158 nafar sportchi ishtirok etmoqda. Mazkur bellashuvlarda terma jamoamiz sharafini 15 nafar sportchi himoya qilmoqda.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e9/02/10/47983992_72:0:1209:853_1920x0_80_0_0_69ca6e33388dadcdab1b7c967dd07ec3.jpg.webpSputnik O‘zbekiston
sport, toshkent, o‘zbekiston, musobaqa, qilichbozlik
Musobaqaning yigitlar o‘rtasidagi bahslari o‘zbeksitonlik sportchilar uchun omadli o‘tdi.
TOShKENT, 16 fev — Sputnik. Toshkentda bo‘lib o‘tayotgan qilichbozlikning rapira yo‘nalishi bo‘yicha yoshlar o‘rtasidagi Jahon kubogi bosqichida Ulug‘bek Usmonov bronza medaliga sazovor bo‘ldi, deya xabar berdi Milliy olimpiya qo‘mitasi
matbuot xizmati. Toshkentda qilichbozlikning rapira yo‘nalishi bo‘yicha yoshlar o‘rtasidagi Jahon kubogi bosqichi o‘tkazilmoqda. Musobaqaning yigitlar o‘rtasidagi bahslari o‘zbeksitonlik sportchilar uchun omadli o‘tdi.
"Murosasiz bellashuvlar yakunida Ulug‘bek Usmonov bronza medaliga sazovor bo‘ldi", —deyiladi xabarda.
Shohsupaning qolgan barcha pog‘onalarini italiyalik qilichbozlar egallashdi. Bugun jamoaviy dasturda g‘olib va sovrindorlar aniqlanadi.
Eslatib o‘tamiz, qilichbozlikning rapira yo‘nalishi bo‘yicha yoshlar o‘rtasidagi Jahon kubogi bosqichi 14-fevralda boshlangan. Musobaqada 15 mamlakatdan 158 nafar sportchi ishtirok etmoqda. Mazkur bellashuvlarda terma jamoamiz sharafini 15 nafar sportchi himoya qilmoqda.