https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e9/02/0d/47955935_0:209:2895:1837_1920x0_80_0_0_d763cc59cf2a29437cd20dd68c458861.jpg.webp
TOShKENT, 14 fev — Sputnik. O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida jurnalistikada kasb etikasi mavzusida SputnikPRO mahorat darsi bo‘lib o‘tadi.Unda Sputnik O‘zbekiston katta muharriri Mariya Krasovskaya jurnalistlar uchun kasb etikasining ahamiyati, O‘zbekiston jurnalistlarining kasb kodeksida belgilangan qoidalar, shuningdek, xato qilmaslik va ishga professional yondashish sirlarini o‘rgatadi.Tadbir 19-fevral kuni soat 10:00 da O‘zDJTUning Xalqaro jurnalistika fakulteti, 127-xonada bo‘lib o‘tadi. Manzil: Toshkent sh., Lutfiy ko‘chasi, 8-uy.Tadbirga quyidagi manzillar orqali ro‘yxatdan o‘tish mumkin: +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.comМатбуот markazi produseri Alisher Akimbayev.SputnikPRO – Sputnik agentligi tashabbusi bilan yo‘lga qo‘yilgan OAV sohasidagi xalqaro ta’lim loyihasi hisoblanadi. Bu jurnalistlar, matbuot kotiblari, blogerlar va oliy o‘quv yurtlarining ixtisoslashtirilgan bo‘limlarining yuqori kurs talabalari uchun eng yaxshi rus va xorijiy media-menejerlar, ekspertlar va agentlikning yetakchi mutaxassislari tomonidan noyob seminarlar, ma’ruzalar va mahorat darslari tizimidir.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e9/02/0d/47955935_82:0:2811:2047_1920x0_80_0_0_56857e83eed227ad20faaee7541c0142.jpg.webpSputnik O‘zbekiston
jurnalistika kasb etikasi o‘zdjtu sputnikpro
Jurnalistikada kasb etikasi mavzusida SputnikPRO mahorat darsi bo‘lib o‘tadi.
TOShKENT, 14 fev — Sputnik. O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida jurnalistikada kasb etikasi mavzusida SputnikPRO mahorat darsi bo‘lib o‘tadi.
Unda
Sputnik O‘zbekiston katta muharriri Mariya Krasovskaya jurnalistlar uchun kasb etikasining ahamiyati, O‘zbekiston jurnalistlarining kasb kodeksida belgilangan qoidalar, shuningdek, xato qilmaslik va ishga professional yondashish sirlarini o‘rgatadi.
Tadbir 19-fevral kuni soat 10:00 da O‘zDJTUning Xalqaro jurnalistika fakulteti, 127-xonada bo‘lib o‘tadi. Manzil: Toshkent sh., Lutfiy ko‘chasi, 8-uy.
Tadbirga quyidagi manzillar orqali ro‘yxatdan o‘tish mumkin: +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.com
Matbuot markazi produseri Alisher Akimbayev.
SputnikPRO – Sputnik agentligi tashabbusi bilan yo‘lga qo‘yilgan OAV sohasidagi xalqaro ta’lim loyihasi hisoblanadi. Bu jurnalistlar, matbuot kotiblari, blogerlar va oliy o‘quv yurtlarining ixtisoslashtirilgan bo‘limlarining yuqori kurs talabalari uchun eng yaxshi rus va xorijiy media-menejerlar, ekspertlar va agentlikning yetakchi mutaxassislari tomonidan noyob seminarlar, ma’ruzalar va mahorat darslari tizimidir.