https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e8/08/13/45256682_0:160:3072:1888_1920x0_80_0_0_d06842be33fd2c698c25317e6e19df01.jpg.webp
TOShKENT, 8 yanv — Sputnik. Ertaga, 9-yanvar soat 13:00 da Sputnik O‘zbekiston matbuot markazida “Toshkent jamoat transporti kelajagi: naqdsiz to‘lovlar va uning shaharga ta’siri” mavzusidagi matbuot anjumani bo‘lib o‘tadi.Spikerlar:Tadbirga jurnalistlar taklif etiladi. +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.com ushbu manzillar orqali ro‘yxatdan o‘tish mumkin. Matbuot markazi produseri Alisher Akimbayev.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e8/08/13/45256682_171:0:2902:2048_1920x0_80_0_0_df39026736be177967906e4d35d661cd.jpg.webpSputnik O‘zbekiston
jamiyat, matbuot-anjuman, o‘zbekiston, toshkent, transport
Mutaxassislar Toshkent jamoat transporti naqdsiz to‘lovlar va uning shaharga ta’siri masalalarini ko‘rib chiqishadi.
TOShKENT, 8 yanv — Sputnik. Ertaga, 9-yanvar soat 13:00 da Sputnik O‘zbekiston matbuot markazida “Toshkent jamoat transporti kelajagi: naqdsiz to‘lovlar va uning shaharga ta’siri” mavzusidagi matbuot anjumani bo‘lib o‘tadi.
Toshkent shahar transport va avtomobil transporti infratuzilmasini rivojlantirish bosh boshqarmasi boshlig‘i Mirakbar Ikromov;
O‘zbekiston Transport vazirligi matbuot kotibi Navro‘z Ashurmatov;
O‘zbekistondagi yo‘l haqini to‘lashning avtomatlashtirilgan tizimi yagona operatori (“ATTO” AJ) ijrochi direktori Davron Shoyoqubov.