toshkent xalqaro aeroporti
TOShKENT, 20-iyul — Sputnik. “Toshkent” xalqaro aeroportida 20-iyuldan yo‘lovchilarni kuzatish va kutib olish avtoturargohlariga kirishda qiyinchiliklar yuzaga kelishi mumkin. Bu haqida Uzbekistan Airports xabar berdi.“Bunday noqulayliklar aeroportning old qismi rekonstruksiya qilinishi munosabati bilan kelib chiqishi mumkin”, - deyiladi xabarda.Uzbekistan Airports fuqarolardan vaqtinchalik noqulayliklar uchun uzr so‘ragan.Eslatib o‘tamiz, avvalroq Toshkent xalqaro aeroportida olib borilayotgan rekonstruksiya ishlari munosabati bilan terminaliga kuzatuvchilarning kirishiga vaqtinchalik cheklovlar joriy etilgandi.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/854/48/8544888_49:0:1116:800_1920x0_80_0_0_04e64d9bff2b7cb07dc6db9a90bb64f9.jpg.webpSputnik O‘zbekiston
jamiyat, toshkent xalqaro aeroporti
Aeroport ma’muriyati ma’lum qilishicha, fuqarolarda avtoturargohlarga kirishda qiyinchiliklar yuzaga kelishi mumkin.
TOShKENT, 20-iyul — Sputnik. “Toshkent” xalqaro aeroportida 20-iyuldan yo‘lovchilarni kuzatish va kutib olish avtoturargohlariga kirishda qiyinchiliklar yuzaga kelishi mumkin. Bu haqida Uzbekistan Airports xabar
berdi. “Bunday noqulayliklar aeroportning old qismi rekonstruksiya qilinishi munosabati bilan kelib chiqishi mumkin”, - deyiladi xabarda.
Uzbekistan Airports fuqarolardan vaqtinchalik noqulayliklar uchun uzr so‘ragan.
Eslatib o‘tamiz, avvalroq Toshkent xalqaro aeroportida olib borilayotgan rekonstruksiya ishlari munosabati bilan terminaliga kuzatuvchilarning kirishiga vaqtinchalik cheklovlar joriy
etilgandi.